Svatební salon České Budějovice

V NUANCI České Budějovice najdete: Španělské svatební, společenské a maturitní šaty, včetně Haute Couture Atelier Pronovias, Pronovias, Rosa Clará, německé pánské obleky, košile, vesty a boty Wilvorst, anglické svatební střevíce Rainbow, prsteny Retofy, svatební oznámení a veškeré doplňky. 

NUANCE je uprostřed Biskupské ulice, která vede od budějovické radnice k mostu slepého ramene. Parkovat možno na parkovací automat na Zátkově nábřeží nebo přímo na náměstí Přemysla Otakara II.

Svatební salon NUANCE České Budějovice

Široká 31
370 01 Č. Budějovice

Tel.: +420 737 014 374
sanpatrick@nuance.cz

Vstup do salonu je vždy potřeba objednat telefonicky na čísle 737 014 374.

48.9731544N
14.4731844E

Fotogalerie

 


Káva a voda zdarma.

Klimatizované prostory

Možnost platby kartou

Toalety pro zákazníky

Zastávka MHD 300 m.

V ulici parkovací automat

Prostor pro celou rodinu

Možnost občerstvení.

SVATEBNÍ OBUV

Kvalitních a krásných svatebních bot je na českém trhu jako šafránu. Proto přinášíme britskou firmu Rainbow do NUANCE svatebního domu. Svatební obuv vybíráme k aktuálním kolekcím svatebních šatů, volíme neokoukané typy střevíčků se stylovým designem. Přijďte si vybrat, Rainbow jinde nemají.

Přestože pod dlouhými šaty nejsou svatební střevíce vidět, tvoří nedílnou součást vaší svatební image. Musejí být z nejkvalitnějších materiálů a přijemně se nosit. Mnohé modely svatební obuvi Rainbow se dají obarvit dle vašeho šatníku.

SNUBNÍ PRSTENY

Firma RETOFY působí na zlatnickém trhu od roku 1994. Je zaměřena na prodej zlatých šperků tuzemské i zahraniční výroby, zejména však snubních prstenů. Špičkové ručně vyráběné prsteny jsou výsledkem požadavků zákazníků a výjimečných dovedností zlatníků využívajících nejmodernějších technologií.

Snaha reagovat na přání zákazníků se odráží při navrhování nových modelů i na jemných korekturách u vzorů již zavedených. Máme pro Vás celou škálu prémiových modelů. Jsou zde zastoupeny jak modely pro nejnáročnější klientelu zcela osázené brilianty, tak i odlehčené, cenově dostupné snubní prsteny.

MAPA

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz