Sezónní výprodej | str. 5

NUANCE v reklamách nenabízí stovky, ba tisíce svatebních šatů, neboť to je k smíchu. Každý modelový rok jsou našimi zákaznicemi žádány zcela nové kolekce a starší jdou do výprodeje. I námi zastupovaný světový svatební lídr, barcelonská Pronovias, vydává z pochopitelných důvodů v daném modelovém roce novinky v řádu spíše desítek než stovek šatů. "Masovky" patří ke konfekci, nikoliv k luxusním svatebním šatům.
Svatební šaty námi autorizovaně zastupovaných značek nejsou apriori určeny k pronájmu. Přesto, díky kvalitě zpracování, materiálů a našemu údržbovému know-how, to snesou. Nejlepší kousky z předešlé kolekce proto mohou být po použití převedeny do sezónního výprodeje a jsou připraveny poskytnout nabyvatelkám odpovídající službu. Stále vysoce kvalitní svatební oděv za nízkou cenu. Další kategorií výprodeje tvoří zcela nové modely svatebních šatů těsně minulé kolekce Pronovias, Rosa Clará či Pepe Botella ze skladu NUANCE.

Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2019 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz