Svatební salon Praha

V NUANCI Praha najdete: Španělské svatební a společenské šaty Pronovias, Rosa Clará a Pepe Botella, německé pánské obleky, doplňky a boty Wilvorst, anglické svatební střevíce Rainbow, moravské zlatnictví Retofy, českoamerické cukrářství Bauman, svatební aranžérku Magdu Vondrovou a redakci jediného českého svatebního časopisu Tvoje svatba. Na přání vás v předvybraných svatebních a společenských modelech vyfotíme a nasdílíme.

Svatební salon NUANCE Praha

Národní 23
110 00 Praha 1

Tel.: +420 737 438 084
pronovias@nuance.cz

PO-PÁ 10:00 - 19:00
SO 10:00 - 18:00

50.0822572N
14.4177622E

Fotogalerie

SVATEBNÍ OBUV

Kvalitních a krásných svatebních bot je na českém trhu jako šafránu. Proto přinášíme britskou firmu Rainbow do NUANCE svatebního domu. Svatební obuv vybíráme k aktuálním kolekcím svatebních šatů, volíme neokoukané typy střevíčků se stylovým designem. Přijďte si vybrat, Rainbow jinde nemají.

Přestože pod dlouhými šaty nejsou svatební střevíce vidět, tvoří nedílnou součást vaší svatební image. Musejí být z nejkvalitnějších materiálů a přijemně se nosit. Mnohé modely svatební obuvi Rainbow se dají obarvit dle vašeho šatníku.

SVATEBNÍ DEKORACE

Nikoho nebaví běhat po celé Praze a shánět nezbytné drobnosti na různých místech, v papírnictvích, galantériích, apod. Dekorace jsou však potřeba – od svatebních oznámení, kartiček všeho druhu, přesubrusů, svíček, potahů židlí, po ozdobné korálky a konfety. Na to je v NUANCE odborná sekce, firma Svatební dekorace.

V prvním patře NUANCE svatebního domu najdete hned u schodiště paní Magdu, která s Vámi projde schéma svatebního dne a doladí vše barevně, esteticky a množstevně se svatebním oblečením a obřadním místem. Začněte s ní jednat už od svatebního oznámení, pozvánek, atd.

SNUBNÍ PRSTENY

Firma RETOFY působí na zlatnickém trhu od roku 1994. Je zaměřena na prodej zlatých šperků tuzemské i zahraniční výroby, zejména však snubních prstenů. Špičkové ručně vyráběné prsteny jsou výsledkem požadavků zákazníků a výjimečných dovedností zlatníků využívajících nejmodernějších technologií.

Snaha reagovat na přání zákazníků se odráží při navrhování nových modelů i na jemných korekturách u vzorů již zavedených. Máme pro Vás celou škálu prémiových modelů. Jsou zde zastoupeny jak modely pro nejnáročnější klientelu zcela osázené brilianty, tak i odlehčené, cenově dostupné snubní prsteny.

CUKRÁRNA A KAVÁRNA

V NUANCE jsme pro vás otevřeli útulnou cukrárnu, kde si pochutnáte i bez nutnosti se znovu vdávat, ženit. Minizákusky, dortíky či slané pečivo Vám prodáme i s sebou.

V přízemí svatebního domu je nyní možné si vychutnat pravou italskou kávu značky Milani, či pohovořit s přáteli u sklenky dobrého vína. I nadále je zde možné objednat si svatební cukroví a pečivo.

 


Káva a voda zdarma.

Klimatizované prostory

Možnost platby kartou

Toalety pro zákazníky

Zastávka MHD 100 m.

V ulici parkovací automat

Prostor pro celou rodinu

Možnost občerstvení.

MAPA

© 2005-2016 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz