Svatební salon Praha

V NUANCI Praha najdete: Španělské svatební a společenské šaty Pronovias Barcelona, včetně Haute Couture řady od Atelier Pronovias, Rosa Clará Barcelona a Nicole Milano, německé pánské obleky, doplňky a boty Wilvorst, anglické svatební střevíce Rainbow, moravské zlatnictví Retofy, italský zmrzlinový salón Créme de la Créme a redakci podnikového svatebního magazínu. 

NUANCE je svatební dům vedle paláce Metro vlevo, přes ulici přímo naproti památníku Sametové revoluce. Parkovat je možné podél Národní třídy na parkovací automat nebo v podzemních garážích Národního divadla.

Svatební salon NUANCE Praha

Národní 23
110 00 Praha 1

Tel.: +420 737 438 084
pronovias@nuance.cz

PO-PÁ 10:00 - 19:00
SO 10:00 - 18:00

50.0822572N
14.4177622E

Fotogalerie

SVATEBNÍ OBUV

Kvalitních a krásných svatebních bot je na českém trhu jako šafránu. Proto přinášíme britskou firmu Rainbow do NUANCE svatebního domu. Svatební obuv vybíráme k aktuálním kolekcím svatebních šatů, volíme neokoukané typy střevíčků se stylovým designem. Přijďte si vybrat, Rainbow jinde nemají.

Přestože pod dlouhými šaty nejsou svatební střevíce vidět, tvoří nedílnou součást vaší svatební image. Musejí být z nejkvalitnějších materiálů a přijemně se nosit. Mnohé modely svatební obuvi Rainbow se dají obarvit dle vašeho šatníku.

KAVÁRNA A ZMRZLINÁRNA

V přízemí svatebního domu NUANCE najdete vlajkovou kavárnu vyhlášené pražské firmy Créme de la Créme. Celý interiér byl kompletně zrekonstruován a pro zákazníky zprovozněny i prostory suterénu, s designovým sociálním zařízením.

Zmrzlináři Créme de la Créme pracují s tajnými italskými recepturami a vlastním know-how, které je ještě zdokonaluje. Troufáme si tvrdit, že lepší zmrzlinu (také veganskou či slanou) nikde jinde v ČR neochutnáte.

SNUBNÍ PRSTENY

Firma RETOFY působí na zlatnickém trhu od roku 1994. Je zaměřena na prodej zlatých šperků tuzemské i zahraniční výroby, zejména však snubních prstenů. Špičkové ručně vyráběné prsteny jsou výsledkem požadavků zákazníků a výjimečných dovedností zlatníků využívajících nejmodernějších technologií.

Snaha reagovat na přání zákazníků se odráží při navrhování nových modelů i na jemných korekturách u vzorů již zavedených. Máme pro Vás celou škálu prémiových modelů. Jsou zde zastoupeny jak modely pro nejnáročnější klientelu zcela osázené brilianty, tak i odlehčené, cenově dostupné snubní prsteny.

NUANCE BYLA ROZŠÍŘENA

Prostory svatebního domu "přetekly" v roce 2019 i do přízemí pravého křídla domu, místo bývalého obchodu s čokoládovými pralinkami. Tam vznikl nový hlavní vchod do pánského butiku Wilvorst a prodejny společenských šatů Pronovias a Rosa Clará. Prosvětleným schodištěm je nově přístupná hlavní část svatebního salonu. Byly přebudovány toalety a revitalizován designový interiér celé NUANCE. Svatební dům NUANCE a Zmrzlinový salon Créme de la Créme jsou nyní v levé části prvního patra nenásilně propojeny skleněným portálem. Celý ojedinělý projekt firmy NUANCE Wedding group na Národní třídě z roku 2009 tím byl ucelen a dotažen k dokonalosti.

 


Káva a voda zdarma.

Klimatizované prostory

Možnost platby kartou

Toalety pro zákazníky

Zastávka MHD 100 m.

V ulici parkovací automat

Prostor pro celou rodinu

Možnost občerstvení.

MAPA

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz