E-shop

NUANCE v reklamách nenabízí stovky, ba tisíce svatebních šatů, neboť to je k smíchu. Každý modelový rok jsou našimi zákaznicemi žádány zcela nové kolekce a starší jdou do výprodeje. I námi zastupovaný světový svatební lídr, barcelonská Pronovias, vydává z pochopitelných důvodů v daném modelovém roce novinky v řádu spíše desítek než stovek šatů. "Masovky" patří ke konfekci, nikoliv k luxusním svatebním šatům.
Svatební šaty námi autorizovaně zastupovaných značek nejsou apriori určeny k pronájmu. Přesto, díky kvalitě zpracování, materiálů a našemu údržbovému know-how, to snesou. Nejlepší kousky z předešlé kolekce proto mohou být po použití převedeny do sezónního výprodeje v našem e-shopu a jsou připraveny poskytnout nabyvatelkám odpovídající službu. Stále vysoce kvalitní svatební oděv za nízkou cenu. Další kategorií e-shop výprodeje tvoří zcela nové modely svatebních šatů těsně minulé kolekce Pronovias, Rosa Clará a dalších, ze skladu NUANCE.

Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz