Půjčovní řád

Milí přátelé,
počínaje srpnem 2015 jsme zavedli poplatky za zkoušení šatů. Tento krok není proti Vám, nýbrž pro Vás. Je potřeba chránit Vaše zamilované a luxusní modely před zbytečnou amortizací a zkoušením jen pro něčí potěchu oka či užití si promenády v nejžádanějších šatech světa, bez úmyslu si je skutečně pořídit. Naše opatření se setkalo s vřelým přijetím. V současné době je kvůli plagiátorství a nesoudnosti opravdu potřeba.
Vaše NUANCE

 1. Na výběr šatů je třeba se telefonicky objednat (nikoliv e-mailem).
 2. Standardní čas výběru je 60 až 100 minut. Potřebujete-li delší dobu, je nutné to oznámit při objednání.
 3. Čas, na který jste objednáni, může být z provozních důvodů posunut.
 4. Zkoušení šatů je zpoplatněno částkou 400,- Kč, jedná se o poplatek za čištění šatů a amortizaci.
 5. Od poplatku je nevěsta osvobozena v den, kdy dojde k závazné rezervaci šatů.
 6. Poplatek 400,- Kč platí i pro případné další návštěvy, vyjma krejčovské zkoušky před svatbou. Modely se zkoušením špiní, amortizují a naším cílem je předejít zbytečnému opotřebení.
 7. Doplňky je třeba k šatům vybírat rovnou, chráníte tím své šaty. K dovýběru doplňků vám šaty přineseme k náhledu. Je třeba se rovnou informovat i na doporučenou výšku podpatku.
 8. Při závazné rezervaci svatebních šatů platíte nevratnou zálohu 50% z ceny, u společenských, maturitních a pánských šatů je nevratná záloha 2.500,- Kč.
 9. Při změně termínu svatby Vám zálohu uznáme na nový termín.
 10. Model můžete vyměnit za jiný do měsíce od podepsání smlouvy.
 11. Šaty pronajímáme čisté, vyžehlené, je-li třeba i upravené na míru. Při pronájmu modelu je třeba si fakt, že jde o pronájem, nikoliv prodej nového zboží, uvědomit.
 12. Šaty jsou pronajímány za sjednanou cenu od čtvrtku/pátku do pondělka 12. hodiny. Jsou pro Vás standardně určeny na jeden víkend.
 13. Šaty jsou pro Vás upravovány v týdnu Vaší svatby, ne dříve. Je třeba si telefonicky 14 dní před svatbou domluvit krejčovskou zkoušku.
 14. V případě blokace šatů na víkendy dva je námi cena řešena a navržena individuálně dle sezóny, modelu a termínu.
 15. Na krejčovskou zkoušku je třeba si vzít s sebou střevíčky a prádlo. Upozorněte nás na svá individuální přání a sdělte nám vše, co ohledně zakázky potřebujete.
 16. Je velmi důležité, aby si nevěsta šaty vyzkoušela po úpravách, na druhé krejčovské zkoušce.
  Na případné nedostatky je třeba nás upozornit hned, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. V případě, že nebude třeba doúprava, je čas druhé krejčovské zkoušky zároveň časem výdejním. V opačném případě Vám doúpravy provedeme na počkání nebo dle vzájemných možností a domluvy.
 17. Čas výdeje šatů na svatbu může být z provozních důvodů posunut.
 18. V ceně částky za pronájem se počítá s běžným ušpiněním, prachem na vlečce, make-upem. Za šaty hnědé až černé z mokrého exteriéru je účtováno 1.500,- Kč za nadměrné znečištění. Vyhněte se také bublifukům a prskavkám.
 19. V ceně za pronájem není poškození modelu. Výši případné úhrady poškození určuje dle rozsahu svatební salon. Jsou-li šaty opravitelné, platí zákazník zvlášť materiál a zvlášť krejčovskou práci 400,-Kč/hod.
 20. Jsou-li šaty zničeny neopravitelně, hradí zákazník jejich prodejní maloobchodní cenu sníženu o částku zaplacenou na půjčovném.
 21. Za ztrátu firemního vaku se účtuje 700,- Kč.
 22. Za nedodržení termínu návratu šatů se účtuje 2.000,- Kč/den.

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz