Půjčovní řád

 1. Na výběr šatů je třeba se telefonicky objednat (nikoliv e-mailem).
 2. Standardní čas výběru je 60 až 120 minut. Potřebujete-li delší dobu, je nutné to oznámit při objednání.
 3. Čas, na který jste objednáni, může být z provozních důvodů posunut.
 4. Zkoušení šatů je zpoplatněno částkou 500,- Kč za hodinu, jedná se o poplatek za čištění šatů a amortizaci.
 5. Od poplatku je nevěsta osvobozena, když dojde k závazné rezervaci šatů. Zároveň Vám poplatek odečteme zpětně při rezervaci vysněných šatů.
 6. Při závazné rezervaci svatebních, společenských šatů, či obleku platíte nevratnou zálohu 50% z ceny
 7. Při změně termínu svatby Vám zálohu uznáme na nový termín.
 8. Model můžete vyměnit za jiný do měsíce od podepsání smlouvy.
 9. Šaty pronajímáme čisté, vyžehlené, je-li třeba i upravené na míru. Při pronájmu modelu je třeba si fakt, že jde o pronájem, nikoliv prodej nového zboží, uvědomit.
 10. Šaty jsou pronajímány za sjednanou cenu od čtvrtku/pátku do pondělka 12. hodiny. Jsou pro Vás standardně určeny na jeden víkend.
 11. Šaty jsou pro Vás upravovány v týdnu Vaší svatby, ne dříve. Je třeba si telefonicky 14 dní před svatbou domluvit krejčovskou zkoušku.
 12. V případě blokace šatů na víkendy dva je námi cena řešena a navržena individuálně dle sezóny, modelu a termínu.
 13. Na krejčovskou zkoušku je třeba si vzít s sebou střevíčky a prádlo. Upozorněte nás na svá individuální přání a sdělte nám vše, co ohledně zakázky potřebujete.
 14. Je velmi důležité, aby si nevěsta šaty vyzkoušela po úpravách, na druhé krejčovské zkoušce. Na případné nedostatky je třeba nás upozornit hned, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. V případě, že nebude třeba doúprava, je čas druhé krejčovské zkoušky zároveň časem výdejním. V opačném případě Vám doúpravy provedeme na počkání nebo dle vzájemných možností a domluvy.
 15. Čas výdeje šatů na svatbu může být z provozních důvodů posunut.
 16. V ceně částky za pronájem se počítá s běžným ušpiněním, prachem na vlečce, make-upem. Za šaty hnědé až černé z mokrého exteriéru je účtováno 3 000,- Kč za nadměrné znečištění. Vyhněte se také bublifukům a prskavkám.
 17. V ceně za pronájem není poškození modelu. Výši případné úhrady poškození určuje dle rozsahu svatební salon. Jsou-li šaty opravitelné, platí zákazník zvlášť materiál a zvlášť krejčovskou práci 400,-Kč/hod.
 18. Jsou-li šaty zničeny neopravitelně, hradí zákazník jejich prodejní maloobchodní cenu sníženu o částku zaplacenou na půjčovném.
 19. Za ztrátu firemního vaku se účtuje 700,- Kč.
 20. Za nedodržení termínu návratu šatů se účtuje 2.000,- Kč/den.

Zásady používání cookies

© 2005- NUANCE Wedding Group s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz