Svatební salony

Svatební salon NUANCE Praha

01 / salon praha

Národní 23, 110 00 Praha 1

Svatební dům NUANCE byl založen v Praze na Národní třídě v roce 2009. V té době panovala mezi pražskými půjčovnami slevománie, která devalvovala český svatební trh. Trendem bylo podbízení se lacinými cenami na laciné zboží a lákání k okamžitému složení zálohy za šampus. Jedinému tehdejšímu zástupci Pronovias byla odňata licence. NUANCE byla tehdejší ředitelkou Pronovias pro východní Evropu uznána vhodnou pro rozvoj značky nejen v Praze. Ojedinělý koncept svatebního domu v samém srdci České republiky k tomu dobře posloužil.

02 / salon č. budějovice

Biskupská 31, 370 01 České Budějovice

Svatební dům NUANCE České Budějovice vznikl roku 1995, sto metrů od proslulé budějovické radnice, na nároží ulic Široká a Biskupská. Jako první skutečně značkový svatební salon v celých jižních Čechách je ostrůvkem vysoké svatební krejčoviny a luxusních značek vyhledávaným i zahraničními snoubenci. Díky NUANCI v Biskupské ulici nemusejí Jihočeši pro prémiové svatební, společenské a pánské šaty kamkoli dojíždět, to nejlepší mají doma. NUANCE byla za dvacet let působení v Českých Budějovicích několikrát zvětšována a nyní se rozkládá po celém parteru secesního domu.

Svatební salon NUANCE České Budějovice

© 2005-2019 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz