Svatební šaty pronájem

Svatební šaty značek Atelier Pronovias, Pronovias a Rosa Clará zatím i půjčujeme. Ve svatebním domě na Národní třídě v Praze i v novém svatebním domě NUANCE v Plzni je jich k vyzkoušení vždy přiměřené množství od zastupovaných významných španělských výrobců. Originály z nejnovějších a nejprestižnějších značkových kolekcí, které oslňují nevěsty v hlavních metropolích světa.
Vyškolený personál NUANCE vám poslouží malým občerstvením a nechá vás předvybrat z katalogů, čímž nastíníte směr zkoušení. Tato fáze je důležitá, je třeba se uvolnit a rozkoukat. Naše svatební salony mají většinu sortimentu záměrně ukrytu před vašimi zraky, abyste si své vysněné svatební šaty mohly později dokonale vychutnat do všech detailů.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:

Půjčovna exklusivních svatebních šatů

Většině dívek a žen se při vyslovení slova svatba vybaví jako první svatební šaty, které si ve svatební den obléknou. Mnoho, budoucích nevěst však nemá úplně jasno o střihu, materiálu a barvě svých svatebních šatů. Ujasnit si představy a načerpat inspiraci je možné ve svatebních salonech NUANCE v Praze na Národní třídě 23 nebo v Plzni na náměstí Republiky 2.

Druhy svatebních šatů k zapůjčení

Zapůjčit je možné svatební šaty různých stylů a střihů. Ve svatebním salonu NUANCE jsou vzhledem ke světovým svatebním trendům k zapůjčení šaty především v barvách tzv. lomené bílé, smetanové, perleťové a v různých odstínech šampaň. Modernost a prokazatelně dokonalé propojení těchto barev s pletí je podtržena vhodnými příjemnými materiály a nekompromisními střihy.

Nabídka svatebního salonu NUANCE

Svatební salony NUANCE nabízejí prvotřídní kvalitní a elegantní svatební šaty, které zaujmou unikátními střihy a pohodlností. Tyto exklusivní svatební šaty značky Pronovias Barcelona je možné zapůjčit za oproti koupi výhodné ceny. NUANCE je největší zástupce značky Pronovias v ČR. Dále je možné zapůjčit si svatební šaty značek Atelier Pronovias, Pepe Botella a Rosa Clará.

Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz