Pánské obleky

Nádherné pánské obleky z NUANCE. Byť je doba uvolňování a neformálnosti, elegantní pánský oblek patří neodmyslitelně do šatníku pravého muže. Vybrat si můžete luxusní obleky od světových značek Wilvorst, Carl Gross nebo Empire du Marié. Moderní pánské obleky jsou zastoupeny v široké škále barevnosti. Novinkou roku 2024 v naší nabídce jsou obleky zelené, zvláště světlejší a studené tóny. Pokračuje obliba modrých obleků a své místo mají i obleky hnědé, šedé a béžové. Klasikou je pak černý oblek. Prodejna i půjčovna pánských obleků NUANCE oblékne každého gentlemana, který potřebuje oblek na ples, oblek slavnostní, společenský, večerní nebo oblek, který si vezme jako host na svatbu. Pokud chcete, aby vám oděv dokonale seděl, nechte si oblek připravit na míru.

Na společenské události se oblékáme dle uvedeného dress code. Poměrně vzácně se volí white tie, což znamená povinnost odít frak s bílou vestičkou a motýlkem, dámy oblékají dlouhou róbu a okázalost se vítá jak u šatů, tak doplňků. Nejčastější black tie skýtá příležitost vynést smoking a dámám dlouhé večerní šaty, které nemusí být nutně černé. Najdete-li na pozvánce creative black tie, můžete smoking doplnit barevným kapesníčkem, vtipnými ponožkami či manžetovými knoflíčky. Dámy si pohrají s výběrem doplňků, fascinátoru atp. Coctail dress code je určený pro večírky a večerní společenské akce. Nařizuje mužům mít obchodní oblek a ženám společenské šaty, které nemusí být nutně dlouhé. Však také pod pojmem koktejlky si vesměs představíme kratší společenské šaty. A smart casual? V tomto případě jde o běžné elegantní oblečení, kdy se košile, společenské kalhoty i džíny doplní sportovnějším kvádrem.

Svatební oblek volíme tak, aby ladil k šatům nevěsty a místu svatby. Můžeme tedy vybírat ze široké škály stylů, od free lněných či bavlněných boho obleků na zahradní svatby, přes klasické pánské obleky a smokingy. Přestože se v Čechách dle bontonu má smoking nosit až po 17. hodině a mělo by jít tedy o večerní oblek, dovolujeme si o tom polemizovat. Světově je smoking považován a používán coby oblek na svatbu velmi často. Nejslavnostnější formu luxusního pánského obleku jsou žaket a frak. Více informací najdete v ceníku a půjčovním řádu. V naší nabídce najdete i krásné svatební, maturitní a společenské šaty.

Cena pronájmu pánských obleků je od 3.500 Kč, prodej pánských obleků je od 12.900 Kč.

Značka:
Lokalita:
typ:
příležitost:
styl:
barva:
Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

Zásady používání cookies

© 2005- NUANCE Wedding Group s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz