Svatební šaty Marchesa 2023 pronájem Praha

Nová spolupráce Pronovias s renomovaným NYC couture house, Marchesa, zprostředkuje díky originálním modelům této speciální kolekce romantického ducha Španělska Vaší nádherné a nevídané svatbě. Šaty s charakteristickými expresivními detaily Marchesa, korzetovými  živůtky a nařasenými sukněmi, byly inspirovány Sevillou – městem proslulým vášní, sváděním a duší flamenga.
Návrhářská esa Marchesy, Anna Holvik a Ceazar Cabreros, si prý s šéfnávrhářkou Pronovias výtečně sedli. Dříve spolupracovali například i s "naší" Karolinou Kurkovou, a v roce 2016 oblékali celebrity na Met Gala.
Svatební dům NUANCE Vám nemohl tuto světově nevídanou kooperaci v podobě famózních "amerických pronoviasek" nepřivézt také do Plzně.
Můžete si objednat ke koupi z celé kolekce Marchesa for Pronovias. Bude-li Váš vysněný model dostupný na skladě v Barceloně nebo k výrobě, NUANCE Vám vše zařídí.

Pronájem svatebních šatů Marchesa for Pronovias je od 17.000 Kč. V ceně je zahrnuta profesionální úprava šatů na míru, servis a čištění šatů. Prodej od 48.000 Kč. Více informací najdete v ceníku a půjčovním řádu.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:
typ:
materiál:
styl:
Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

Zásady používání cookies

© 2005- NUANCE Wedding Group s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz