Svatební šaty 2019 Praha

Ze základních střihů současných svatebních šatů jmenujme sirénu, splývavé boho, empír, áčko a korzet s širokou sukní. Správně zvolená nevěstu vystihující fazona kvalitních svatebních šatů patří k moderní svatbě.
Nejpoužívanějšími materiály svatebních šatů 2021 jsou dle způsobu vazby krajka - Chantilly, guipure, francouzská, tyl - transparentní, úpletový, klasický, krep - měkký splývavý, s drobnou strukturou, šifon - neprůhledný, průsvitný, struktura mezi tylem a krepem, sienna - pevná se strukturou, pololesklá, satén - hladký, pevný, mikado - pevné, drobné proužky, žoržet - slabší a lehčí krep. Všechny jmenované struktury látek mohou být syntetické, hedvábné, kombinované nebo bavlněné (krajky).
Designovými trendy svatební módy jsou kombinace luxusních pergamenových a Chantilly krajek, výšivky - korálkové, off white, stříbrné, v pudrových odstínech, transparentní síťky v dekoltu, na rukávech a zádech, prostřihy a rozparky, tattoo krajky na tělovém tylu, odhalená záda, lodičkové výstřihy, výstřihy do pasu, dlouhé vlečky, úzká nebo padavá ramínka, živůtky a´la spodní prádlo či perforované lemy zdobené krystaly v průramcích, výstřizích a v pase. Barevnosti stále vévodí lomená bílá - off white, odstíny nude, světlé pastelové barvy - light pink, blush pink, light peach, light beige.
I v České republice by se měly postupně tzv. půjčovny svatebních šatů transformovat v celosvětově normální svatební a společenské obchody, tedy prodejny - bridal stores, neboť půjčování společenských oděvů je socialistickým přežitkem neumožňujícím opravdový rozvoj svatebního průmyslu a dehonestujícím oděvní a společenské tradice naší země.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:
Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2019 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz