Svatební šaty 2021 | str. 2

Zakoupené značkové svatební šaty Pronovias, Atelier Pronovias,Rosa Clará, Rosa Clará Couture, Nicole Milano, Marchesa nebo Vera Wang mohou být památkou na den, kdy jste si jako nevěsta s ženichem řekli ANO. Ve svatební den se chcete cítit honosně, avšak pohodlně, a pamatovat si ho co nejdéle.

Nejpoužívanějšími materiály na svatební šaty pro nevěsty roku 2024 jsou dle způsobu vazby krajka, tyl, krep, šifon, sienna, mikado, žoržet a pochopitelně satén. Všechny jmenované struktury látek mohou být syntetické, hedvábné, kombinované nebo bavlněné (krajky). Můžete si vybrat krásné krajkové svatební šaty, šaty v boho stylu, luxusní i netradiční svatební šaty, šaty s rukávy, bez rukávů, na ramínka i bez ramínek i šaty na jedno rameno, máme krátké i dlouhé šaty. Vyzkoušejte, jaký styl vám bude nejvíce sedět - antické šaty, šaty barevné, extravagantní, hladké, jednoduché, s rozparkem, šaty typu mořská panna, princeznovské nebo splývavé? Připravíme vám i šaty na míru a máme dokonce svatební šaty pro těhotné nevěsty.

Kvalitní šaty na svatbu máte možnost v NUANCI zakoupit od 40 000 Kč a svatební modely haute couture od 60 000 Kč. Jakékoliv svatební šaty námi zastupovaných značek aktuálních kolekcí, které by nebyly na skladě ve svatebních domech NUANCE Praha a NUANCE Plzeň, vám objednáme a dodáme přímo z Barcelony.

Z domácí péče o své vlastní u nás zakoupené svatební šaty můžete udělat tradici, která se bude předávat po generace. V některých případech se ze šatů maminky či babičky stanou vývojem svatební módy dokonce generačně znovupoužitelné vintage svatební šaty, třeba jen s mírnou úpravou. Tak je tomu v mnoha zemích světa.

Cena pronájmu svatebních šatů je od 16.900 Kč. V ceně je zahrnuta profesionální úprava šatů na míru, servis a čištění šatů. Prodej svatebních šatů je od 40.000 Kč. Více informací najdete v ceníku a půjčovním řádu.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:
typ:
materiál:
styl:
Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

Zásady používání cookies

© 2005- NUANCE Wedding Group s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz