Svatební šaty České Budějovice | str. 5

Ze základních střihů současných svatebních šatů 2021 jmenujme mořskou pannu, splývavé boho, empír, áčko a korzet s širokou sukní. Správně zvolená nevěstu vystihující fazona kvalitních svatebních šatů patří k moderní svatbě.

Nejpoužívanějšími materiály svatebních šatů roku 2021 jsou dle způsobu vazby krajka, tyl, krep, šifon, siena, mikado, žoržet a pochopitelně satén. Všechny jmenované struktury látek mohou být syntetické, hedvábné, kombinované nebo bavlněné (krajky). 

Designovými trendy svatební módy 2021 jsou kombinace luxusních pergamenových krajek, výšivky - korálkové, off white, stříbrné, v pudrových odstínech, transparentní síťky v dekoltu, na rukávech a zádech, prostřihy a rozparky, tattoo krajky na tělovém tylu, odhalená záda, lodičkové výstřihy, výstřihy do pasu, dlouhé vlečky, úzká nebo padavá ramínka, živůtky a´la spodní prádlo či perforované lemy zdobené krystaly v průramcích, výstřizích a v pase.

Hitem svatební módy 2021 jsou balonové rukávy, kápě nebo kovové a kožené pásky kontrastující s jemností materiálu. Barevnosti stále vévodí lomená bílá - off white, odstíny nude, světlé pastelové barvy - light pink, blush pink, light peach, light beige.

I v České republice by se měly, dle mínění majitelů NUANCE, takzvané půjčovny svatebních šatů více transformovat v celosvětově normální svatební a společenské obchody, luxusní prodejny, neboť pronájem svatebních, společenských a pánských oděvů je socialistickým přežitkem neumožňujícím opravdový rozvoj svatebního průmyslu a dehonestujícím oděvní a společenské tradice naší země.

Kolekci 2022 odtajníme již brzy, modely přicházejí z Barcelony postupně.

Pronájem svatebních šatů dle značky od 17.900 do 49.000 Kč, prodej od 45.700 do 150.000 Kč.

Značka:
Kolekce:
Určení:
Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz