Svatební šaty Pronovias České Budějovice

Nejznámějším výrobcem svatebních šatů a doplňků na světě je barcelonská firma Pronovias, resp. koncern San Patrick S.L., pod nějž spadají značky Atelier Pronovias, Pronovias, St. Patrick, White One, Nicole Milano a Lady Bird. Pro Pronovias tvoří haute couture Alessandra Rinaudo, která převzala otěže po Hervé Moreauovi v roce 2019. Dříve to byl libanonský módní návrhář Elie Saab a do roku 2013 tvořil vlastní kolekce svatebních šatů i tehdejší kreativní ředitel, zesnulý návrhář, pan Manuel Mota.
Originální svatební šaty hledejte u zdroje. V České republice zastupuje firmu Pronovias od roku 2009 Svatební dům NUANCE, byl jejím prvním tzv. Pronovias Premium dealerem a nynějším jediným Pronovias Platinum partnerem. Nová kolekce Pronovias 2021 se zaměřuje na cizelaci stylů nastolených před koronou. Na boho, eleganci a filmové reminiscence. Vládne taktéž minimalismus a designová oslava ženských křivek. Do produkce byly doplněny těhotenské luxusní modely. Pronovias nejčastěji šije z krepu, krajky, tylu, šifonu, saténu a mikáda. Důmyslným využitím přirozených vlastností těchto materiálů ve střizích vyniká Pronovias na světových molech nad ostatními. Svatební dům NUANCE udává přímým dovozem nejlepších kousků z Barcelony i nadále směr českému trhu s luxusními svatebními šaty.

Značka:
Kolekce:
Určení:
Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz