Our brides

You praise us across the Internet, you send us your photos. We are sending you our warmest thanks for that and we are always happy to make your pictures public. We will be glad if you join us in other social websites as well. Our sidelights from the wedding field are novel and keep on top of things.

Nevěsta Veronika

Dobrý den, posílám slibované fotografie šatů. Moc děkuji za krásné šaty ❤️ Veronika | @nuanceplzen

Nevěsta Zuzana

Dobrý den, šatičky měly větší úspěch než jsem předpokládala, děkuji moc za půjčení. Zuzana | @nuanceplzen

Nevěsta Veronika

Bylo to cele dojemné a já ve slzách říkala slib. Vám ještě jednou moc děkuji, jak jste se ke mě chovala a se vším mi vyšla vstříc. Moc vám děkujeme za krásné blahopřání, které jsme našli ve schránce. Posílám vám ještě pár profi fotek. | @nuanceplzen

Nevěsta Barbora

Posílám pár fotek ze svatby, dala jsem tam i večerní záběr, kde je vidět jak se šaty třpytí. Ještě jednou moc děkuju. Šaty byly krásné, cítila jsem se jako princezna a všichni mi je do teď velmi chválí.

Nevědta Petra

Dobrý den, posílám několik fotografií ve svatebních šatech zapůjčených u vás, model ROSA CLARÁ INAYA.

Nevěsta Markéta

Posíláme foto z naší svatby z romantického Hotelu Mlýn Karlštejn. Svatba byla úžasná a já se v šatech cítila jako princezna. Byly moc pohodlné a strašně moc děkuji za našití gelíčku, protože jsem měla obavy že mě budou šaty škrábat a teda nakonec byly úplně super. Ještě jednou moc děkuji.

Nevěsta ve Valet (RC Luna Novias)

Ráda bych se podělila o fotky z naší svatby na Bali, měla jsem od Vás vypůjčené šaty Valet a cítila jsem se v nich opravdu dokonale!!! Moc děkuji, Váš salon je opravdu jedničkou u nás. Ráda doporučím všem mým kamarádkám a kamarádům :)

Nevěsta Marcela

Dobrý den, posílám Vám slíbené svatební fotky ve Vašich krásných šatech. Moc děkuji za jejich zapůjčení. Přeji Vám krásné dny.

Nevěsta Kateřina

Jak jsem slíbila zasílám fotografie v šatech z Vašeho salónu. Velice Vám děkuju za pomoc s výběrem. Kateřina

Nevěsta Sandra

Dobrý den, jak slíbeno, posílám nádherné fotky nádherných šatů. Mějte se krásně. :)

© 2005-2024 NUANCE Wedding house, s.r.o.. All rights reserved. Photos © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz