Maturitní šaty 2024 prodej Praha

Maturitní šaty na prodej v NUANCE Praha toho nabízejí opravdu hodně a každá dívka zde najde své vysněné šaty na maturák. Zakoupené šaty na maturitní ples budou vaším malým klenotem během tohoto důležitého večera.

V prodejně a půjčovně šatů na maturitní ples NUANCE se zaměřujeme na kvalitu, kterou upřednostňujeme před kvantitou. U nás můžete koupit maturitní šaty, které ohromí nejen vaše okolí, ale i vás samotné.

Maturitní šaty Tarik Ediz jsou couture značkou návrhářky Damly Ediz, která se prosadila i na těch nejnáročnějších trzích, tedy v Evropě a Severní Americe. Její kolekce šatů na maturitní ples je výjimečná, má svůj rukopis, neokoukané nápady a wow efekt. V prodejně NUANCE najdete i luxusní maturitní šaty na prodej značky Pronovias, které se vyznačují klasickými liniemi a střihy, u nichž převládá jednoduchá elegance. Kolekce Mori Lee představuje šaty na ples navrhované tzv. "pro oko", jsou třpytivé a romanticky princeznovské (prezentují styl princezen studia Disney). Také značka Alyce Paris nabízí princeznovské maturitní a společenské šaty pro mladé dívky. O něco sofistikovanější modely s dokonale vypracovanými detaily zastupuje značka Martha Blanc, podznačka Rosy Clará. Pod ni spadají i krásné a pestré (co se týče nabídky střihů, barev a materiálů) společenské šaty na maturitní ples Marfil.

Toužíte po exkluzivních šatech, které vám padnou jako ulité a stanou se vaším jedinečným společníkem na maturitním plese? Prodejna NUANCE Praha je specialistou na prodej maturitních šatů. Stačí si jen vybrat.

Cena pronájmu maturitních šatů je 4.900 Kč až 6.900 Kč, prodej 16.000 Kč až 24.000 Kč. Více informací najdete v ceníku a půjčovním řádu. Další nádherné modely jsou v sekci společenské šaty.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:
typ:
styl:
barva:
Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

Zásady používání cookies

© 2005- NUANCE Wedding Group s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz