Svatební šaty 2021 Praha

Zakoupené značkové svatební šaty Pronovias, Atelier Pronovias,Rosa Clará, Rosa Clará Couture, Nicole Milano, Marchesa nebo Vera Wang mohou být památkou na den, kdy jste si jako nevěsta s ženichem řekli ANO. Ve svatební den se chcete cítit honosně, avšak pohodlně, a pamatovat si ho co nejdéle.

Nejpoužívanějšími materiály na svatební šaty pro nevěsty roku 2024 jsou dle způsobu vazby krajka, tyl, krep, šifon, sienna, mikado, žoržet a pochopitelně satén. Všechny jmenované struktury látek mohou být syntetické, hedvábné, kombinované nebo bavlněné (krajky). Můžete si vybrat krásné krajkové svatební šaty, šaty v boho stylu, luxusní i netradiční svatební šaty, šaty s rukávy, bez rukávů, na ramínka i bez ramínek i šaty na jedno rameno, máme krátké i dlouhé šaty. Vyzkoušejte, jaký styl vám bude nejvíce sedět - antické šaty, šaty barevné, extravagantní, hladké, jednoduché, s rozparkem, šaty typu mořská panna, princeznovské nebo splývavé? Připravíme vám i šaty na míru a máme dokonce svatební šaty pro těhotné nevěsty.

Kvalitní šaty na svatbu máte možnost v NUANCI zakoupit od 40 000 Kč a svatební modely haute couture od 60 000 Kč. Jakékoliv svatební šaty námi zastupovaných značek aktuálních kolekcí, které by nebyly na skladě ve svatebních domech NUANCE Praha a NUANCE Plzeň, vám objednáme a dodáme přímo z Barcelony.

Z domácí péče o své vlastní u nás zakoupené svatební šaty můžete udělat tradici, která se bude předávat po generace. V některých případech se ze šatů maminky či babičky stanou vývojem svatební módy dokonce generačně znovupoužitelné vintage svatební šaty, třeba jen s mírnou úpravou. Tak je tomu v mnoha zemích světa.

Cena pronájmu svatebních šatů je od 16.900 Kč. V ceně je zahrnuta profesionální úprava šatů na míru, servis a čištění šatů. Prodej svatebních šatů je od 40.000 Kč. Více informací najdete v ceníku a půjčovním řádu.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:
typ:
materiál:
styl:
Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

Zásady používání cookies

© 2005- NUANCE Wedding Group s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz