Svatební šaty Pronovias prodej Praha | str. 2

Nejznámějším výrobcem svatebních šatů na světě je barcelonská firma Pronovias, pod níž spadají značky: Atelier Pronovias, Pronovias, St. Patrick, White One, Nicole Milano a Lady Bird. Pro Pronovias tvoří nyní modely nejvyšší kategorie, haute couture, módní návrhářka, paní Alessandra Rinaudo (zakladatelka a majitelka fy Nicole Spose Milano), která převzala otěže po návrháři Hervé Moreauovi v roce 2019. Před ním to byl libanonský módní návrhář Elie Saab. Do roku 2013 tvořil vlastní haute couture kolekce svatebních šatů v rámci Pronovias tehdejší kreativní ředitel, nešťastně zesnulý návrhář Manuel Mota.

Nejkrásnější svatební šaty hledejte u zdroje. V České republice zastupuje firmu Pronovias od roku 2009 Svatební dům NUANCE, byl jejím prvním tzv. Pronovias Premium dealerem, později jediným Pronovias Platinum partnerem a současným Pronovias Store.

Nové kolekce Pronovias 2021 se zaměřují na cizelaci stylů nastolených před koronou, tedy na boho, eleganci a také filmové reminiscence. Dále vládne minimalismus a designová oslava ženských křivek. Do produkce byly doplněny těhotenské luxusní modely. Pronovias nejčastěji šije z krepu, krajky, tylu, šifonu, saténu a mikáda. Důmyslným využitím přirozených vlastností těchto materiálů ve střizích vyniká Pronovias na světových molech nad ostatními. 

Svatební dům NUANCE udává přímým dovozem nejlepších kousků z Barcelony i nadále směr českému trhu s luxusními svatebními šaty.

Pronájem svatebních šatů Pronovias 17.900 až 24.900 Kč, prodej 45.700 až 69.900 Kč.

Značka:
Kolekce:
Určení:
Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz