Svatební šaty prodej | str. 10

Není náhodou, že se svatební šaty v drtivé většině zemí světa nepronajímají, nýbrž pouze prodávají. Svatební šaty vskutku nejsou vhodnou komoditou k půjčování. Přesto tuto službu stále některé nevěsty požadují, čímž se připravují o požitek se svými šaty zcela splynout a vychutnat si jejich jedinečnost a přizpůsobení se postavě do sebemenších detailů. Pořízení svatebních šatů je obřad, symbolika a nirvána. Prodej svatebních šatů nabízí možnost vybrat si i ty nejjemnější, bez limitů odstranitelnosti krejčovských zásahů, beze strachu z poškození, takové, které nikdy nikdo neměl.

Vyberte si ze skvostných kolekcí svatebních šatů na prodej od značek Atelier Pronovias, Pronovias a Rosa Clará ze skladu NUANCE či ze skladu v Barceloně. Obdržíte prioritní péči a dokonalý krejčovský servis. Prodej svatebních šatů ve svatebních domech NUANCE Praha a Plzeň je tu pro každou nevěstu, která touží po dokonalosti.

Prodej svatebních šatů je od 40.000 Kč. Cena pronájmu svatebních šatů je od 16.900 Kč. V ceně je zahrnuta profesionální úprava šatů na míru, servis a čištění šatů. Více informací najdete v ceníku a půjčovním řádu.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:
typ:
materiál:
styl:

Zakoupené svatební šaty jako památka

Zakoupené svatební šaty Pronovias jsou památkou na den, kdy jste si se svou láskou řekli ANO. A v takový den se chcete cítit honosně, avšak pohodlně, a pamatovat si ho co nejdéle. Stále živou vzpomínku vám poskytnou vaše vlastní zakoupené svatební šaty. Ze skvostných svatebních šatů také můžete udělat tradici, která se bude dědit po generace. Opravdu kvalitní šaty na prodej značky Pronovias vás v prodejně NUANCE vyjdou na 27.000 až 100.000 Kč, značky Atelier Pronovias 150.000 až 300.000 Kč a modely Elie Saab od 300.000 až 600.000 Kč.

Svatební šaty kupujte v autorizovaných svatebních salonech

Plagiátorství se rozrůstá i ve svatebním průmyslu. Nakupujte proto pouze ve značkových svatebních salonech, které jsou uvedeny na internetových stránkách daného výrobce. Svatební dům NUANCE je v ČR první a hlavní takzvaný Pronovias Platinum partner. Všechny nabízené svatební šaty k prodeji vybíráme a objednáváme přímo v Barceloně.

Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

Zásady používání cookies

© 2005- NUANCE Wedding Group s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz