Svatební šaty prodej | str. 9

Není náhodou, že se svatební šaty v drtivé většina zemí světa nepronajímají, nýbrž pouze prodávají. Svatební šaty vskutku nejsou vhodnou komoditou k půjčování. Přesto tuto službu stále některé nevěsty požadují, čímž se připravují o požitek se svými šaty zcela splynout a vychutnat si jejich jedinečnost a přizpůsobení se jejich postavě do sebemenších detailů. Pořízení svatebních šatů je obřad, symbolika a nirvána. Je možné si vybrat i ty nejjemnější, bez limitů odstranitelnosti krejčovských zásahů, beze strachu z poškození, takové, které nikdy nikdo neměl.
Vyberte si ze skvostných kolekcí Atelier Pronovias, Pronovias a Rosa Clará ze skladu NUANCE či ze skladu v Barceloně. Obdržíte prioritní péči a dokonalý krejčovský servis.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:

Svatební šaty jako památka

Zakoupené svatební šaty Pronovias jsou památkou na den, kdy jste si se svou láskou řekli ANO. A v takový den se chcete cítit honosně, avšak pohodlně, a pamatovat si ho co nejdéle. Stále živou vzpomínku vám poskytnou vaše vlastní svatební šaty. Ze skvostných svatebních šatů také můžete udělat tradici, která se bude dědit po generace. Opravdu kvalitní šaty značky Pronovias vás v NUANCI vyjdou na 27.000 až 100.000 Kč, značky Atelier Pronovias 150.000 až 300.000 Kč a modely Elie Saab od 300.000 až 600.000 Kč.

Svatební šaty kupujte v autorizovaných svatebních salonech

Plagiátorství se rozrůstá i ve svatebním průmyslu. Nakupujte proto pouze ve značkových svatebních salonech, které jsou uvedeny na internetových stránkách daného výrobce. Svatební dům NUANCE je v ČR první a hlavní takzvaný Pronovias Platinum partner. Všechny nabízené svatební modely k prodeji vybírá a objednává přímo v Barceloně.

Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz