Svatební zajímavosti | str. 1

NUANCE má široký záběr aktivit. Většinu jich krátce glosujeme, ty významné mají fotogalerii. Chceme, abyste viděli do zákulisí světového svatebního průmyslu a fandili nám v permanentním posouvání českého půjčovnictví k modernímu obchodování s nejlepším svatebním zbožím.

Roušky jedou!

E-SHOP S DESIGNOVÝMI ROUŠKAMI SPUŠTĚN. Děkujeme za víkendové předobjednávky! Nahoře v liště klikněte na "roušky".

Děkujeme!

NUANCE ženám zdravotnicím pronajme na svatbu ko(ro)nající se do 30.9.2020 značkové svatební šaty BEZPLATNĚ. Bude stačit dobrozdání zaměstnavatele o způsobu Vašeho nasazení v koronavirové krizi. Víme, že byste si to zasloužily všechny, ale určitě pochopíte, že tuto výhodu musíme omezit jen na nové objednávky (od 1.4.2020). SVATEBNÍ ŠATY Z NUANCE ZDARMA! Platí pro zdravotnice na základě níže uvedených atributů do termínu konání svatby 30.9.2020. Týká se lékařek, sester, záchranářek a dalšího zdravotního personálu, např. laborantek, jejichž pracovní náplň zahrnuje: A) Diagnostiku pacientů potenciálně infikovaných covid-19 (v ordinaci, v nemocnici, při výjezdu RZS). B) Manipulaci a ošetřování pacientů nakažených covid-19. C) Manipulaci s covid-19 infikovaným materiálem a úklid po infikovaných osobách. K čerpání výhody je třeba dodat krátké písemné čestné prohlášení zaměstnavatele, že jsou v případě dané zájemkyně výše uvedená kritéria splněna. Je třeba v něm uvést jméno a mobil zdravotnice, adresu pracoviště a funkci. NUANCE Praha & České Budějovice pak poskytnou pronájem svatebních šatů z Barcelony kolekcí Pronovias, Rosa Clará z nabídky svých salonů zdarma. SVATEBNÍ ŠATY Z NUANCE SE SLEVOU 20%! Platí pro ostatní zdravotnice, které nejsou v přímém kontaktu s infikovanými pacienty covid-19, do termínu konání svatby 30.9.2020. Týká se lékařek, sester, záchranářek a laborantek. K čerpání výhody je třeba dodat krátké písemné čestné prohlášení zdravotnice, uvést jméno, mobil, adresu pracoviště a funkci. NUANCE Praha & České Budějovice pak poskytnou pronájem svatebních šatů z Barcelony kolekcí Pronovias, Rosa Clará z nabídky svých salonů se slevou 20%. Vaše NUANCE. V Praze 31.3.2020 | manželé Blažkovi

Soutěžte o slevy na luxusní šaty!

Sdílejte své reálné fotky s rouškou (ať už od nás nebo ne) pod hashtagem #nosnapuse, na IG a FB. Lajkujte zároveň nejzábavnější nebo nejbizarnější pokrývky úst. 31. května 2020 se na IG a FB NUANCE dozvíte 3 výherce dle počtu Vašich lajků: 3. místo - voucher na slevu 1000Kč, 2. místo - voucher na slevu 2000Kč, 1. místo - voucher na slevu 3000Kč, vše na pronájem luxusních svatebních šatů z budějovické NUANCE. Tramtadadá.

Blahopřejeme a bylo nám potěšením, Boučkovi!

Paní Gabriela zvolila nejvyšší kategorii pronoviasek, haute couture zn. Atelier Pronovias, model Carina. Tyto modely navrhuje přímo kreativní ředitel Pronovias, pan Hervé Moreau.

Oblékli jsme Nikolku a Davida Gránských.

Jeden z nejtalentovanějších českých herců se 19.6.2019 tajně oženil se svou dlouholetou milou Nikolou Madunickou. NUANCE se radovala s nimi! (c) Foto: instagram a fb Nikolky a Davida Gránských.

Aneta Netolická se vdala za Tomáše Hertla.

Krásná Aneta si v NUANCI díky svému vytříbenému vkusu zakoupila model Pronovias Estambul, který s ní doslova splynul. Hokejové hvězdy NHL, které přijely na svatbu, i později média (svatba byla tajná), z ní byly paf. Prý jí to slušelo z vip svateb poslední doby skoro nejvíc - asi s Nikolkou Gránskou (?!)...

Editorial 3 | V šatech a obleku z NUANCE budete vypadat velkolepě!

Oblečení: NUANCE, foto: Matěj Třasák.

Veletrh v ČB se 11.1.2020 vydařil.

Svatební veletrhy na jihu Čech začala pořádat NUANCE cca před 15 roky na Hluboké. Po 6 ročnících jej na budějovické výstaviště převedla původně naše šikovná vystavovatelka, paní Štěpánka Bendová. Hluboká již byla "malá" a my příliš zaneprázdnění. Další éru tedy nyní veleúspěšně otevřely dvě sympatické Strakoničačky - Pavla s Markétou, www.svatebniveletrh-cb.cz.

Editorial 2 | V šatech a obleku z NUANCE budete vypadat velkolepě!

Oblečení: NUANCE, foto: Petr Pělucha, místo: Aria hotel 5*.

Editorial 1 | V šatech a obleku z NUANCE budete vypadat velkolepě!

Oblečení: NUANCE, foto: Štěpán Vrzala, místo: zámek Ploskovice.

Nešetřete na svatebních šatech, šetřete na jídle.

Haute couture Atelier Pronovias 2019 | model Clemence. Viděli jste někdy něco takového? K dostání v NUANCI v ČB. Děkujeme manželům Špakovým a fotografu Danovi Lorencovi!

Přicházejí pronoviasky modelového roku 2020!

Postavení NUANCE, coby jediného Pronovias specialisty, není již nikým marně kopírováno, takže Vám i nadále budeme v klidu představovat svatební a společenské pronoviasky v nejširším sortimentu a s modelovou exklusivitou v Praze. Také budějovická NUANCE se stala tzv. Pronovias premium dealerem, čímž vstoupila do klubu elitních zástupců značky.

Rosa Clará vyhrála nad Elie Saabem, Verou Wang i Carolinou Herrera!

Paní Rosa Clará získala 27.4.2019 v rámci barcelonského svatebního veletrhu od celosvětových šéfredaktorek časopisu Elle ocenění za největší profesionální přínos svatebnímu průmyslu. Porazila tak mimo jiné i výše uvedené návrháře. NUANCI je ctí ji v ČR zastupovat!

NUANCE v Barceloně pro pronoviasky 2020

Kreativní ředitel Pronovias, pan Hervé Moreau, se, dle nás i módních médií, s modely svatebních a společenských šatů Pronovias a Haute couture Atelier Pronovias, překonal. Svou designovou optiku ve sloganu i ve skutečnosti rozšířil "mezi hvězdy". NUANCE to bude s radostí šířit dál...

NUANCE ZDRAVÍ Z BARCELONY V PŘÍMÉM PŘENOSU

Budeme zde ještě 2 dny. Přinášíme to nejzajímavější z Rosa Clará 2020 a Pronovias 2020 fashion show a svatebního veletrhu Barcelona Bridal fashion week...

NUANCE již v lednu vybírala v Barceloně modely 2020

Jako jediní z ČR jsme v sídlech Pronovias a Rosa Clará vybírali úvodní kolekce příštího modelového roku. Nyní již můžeme zveřejnit ilustrační fotky. Některé z modelů již přišly.

NUANCE pro Miss Czech Republic 2019 Denisu Spergerovou

Krásná Denisa zavítala do NUANCE skrz natáčení primáckého topstaru o svatebních a společenských trendech.

NUANCE jediná z ČR na Nicole Milano Fashion show 2020

Naše mateřská Pronovias převzala pod svá křídla milánskou Nicole spose a uspořádala v Římě pro své nejlepší klienty fashion show.

Den otevřených dveří s NUANCÍ v ARIA***** hotelu

Před mnoha lety jsme začali podporovat tuto malebnou svatební akci pro zákazníky jednoho z nejkrásnějších pražských hotelů. Letos proběhla 30.3. od 14 do 18 hodin. A bylo roztomilé, že většina nevěst, které dorazily, měly již šaty vybrány v NUANCI. Je vidět, že máme se zákaznicemi podobný vkus. Hotel Aria je opravdový skvost...

NUANCE podporuje projekt "Roztančené divadlo".

Autorského projektu Roztančené divadlo, aneb Když herci tančí, Martina Šimka & Terezy Řípové, se již třetím rokem zúčastňují známé divadelní i tv tváře. V galeriii Tereza Kostková v pronoviaskách z NUANCE v minulém ročníku soutěže. Více na www.roztancenedivadlo.cz.

© 2005-2019 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz