Svatební šaty | str. 4

Ze základních střihů současných svatebních šatů 2021 jmenujme mořskou pannu, splývavé boho, empír, áčko a korzet s širokou sukní. Správně zvolená nevěstu vystihující fazona kvalitních svatebních šatů patří k moderní svatbě.

Nejpoužívanějšími materiály svatebních šatů roku 2021 jsou dle způsobu vazby krajka, tyl, krep, šifon, siena, mikado, žoržet a pochopitelně satén. Všechny jmenované struktury látek mohou být syntetické, hedvábné, kombinované nebo bavlněné (krajky). 

Designovými trendy svatební módy 2021 jsou kombinace luxusních pergamenových krajek, výšivky - korálkové, off white, stříbrné, v pudrových odstínech, transparentní síťky v dekoltu, na rukávech a zádech, prostřihy a rozparky, tattoo krajky na tělovém tylu, odhalená záda, lodičkové výstřihy, výstřihy do pasu, dlouhé vlečky, úzká nebo padavá ramínka, živůtky a´la spodní prádlo či perforované lemy zdobené krystaly v průramcích, výstřizích a v pase.

Hitem svatební módy 2021 jsou balonové rukávy, kápě nebo kovové a kožené pásky kontrastující s jemností materiálu. Barevnosti stále vévodí lomená bílá - off white, odstíny nude, světlé pastelové barvy - light pink, blush pink, light peach, light beige.

I v České republice by se měly, dle mínění majitelů NUANCE, takzvané půjčovny svatebních šatů více transformovat v celosvětově normální svatební a společenské obchody, luxusní prodejny, neboť pronájem svatebních, společenských a pánských oděvů je socialistickým přežitkem neumožňujícím opravdový rozvoj svatebního průmyslu a dehonestujícím oděvní a společenské tradice naší země.

Kolekci 2022 odtajníme již brzy, modely přicházejí z Barcelony postupně.

Pronájem svatebních šatů dle značky od 17.900 do 49.000 Kč, prodej od 45.700 do 150.000 Kč.

Značka:
Kolekce:
Určení:

Svatební šaty vybírejte u odborníků

Svatební šaty ze svatebního domu NUANCE vás potěší nejmodernějšími střihy a materiály, jsou luxusní a propracované. Na výběr jsou fazony pro všechny typy a velikosti postav. Nemusíte se obávat, svatební šaty z NUANCE nejsou jen na modelky a jsou profesionálně krejčovsky upravovány na vaši postavu. Zabrané, zvětšené či zkrácené šaty krásně obejmou vaše tělo a stanou se vaší součástí. Neškrtí, netáhnou, nepadají, nekrabatí se.
Pronovias specialista - svatební salon NUANCE nabízí, coby první český Pronovias Premium dealer, nejkrásnější svatební šaty od Atelier Pronovias, Pronovias a konkurenční Rosa Clará. Chcete-li být ve svatební den nepřekonatelná, svatební šaty ze Svatebního domu NUANCE jsou jasnou volbou. Nejnáročnější nevěsty ze všech koutů světa si svatební šaty samozřejmě především kupují.
Na výběr svatebních šatů je třeba se předem telefonicky objednat. Do svatebního domu NUANCE v Praze volejte +420 737 437 084 a do svatebního salonu v Českých Budějovicích +420 737 014 374.

Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2021 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz