Svatební šaty | str. 5

Ze základních střihů současných svatebních šatů jmenujme sirénu, splývavé boho, empír, áčko a korzet s širokou sukní. Správně zvolená nevěstu vystihující fazona kvalitních svatebních šatů patří k moderní svatbě.
Nejpoužívanějšími materiály svatebních šatů 2021 jsou dle způsobu vazby krajka - Chantilly, guipure, francouzská, tyl - transparentní, úpletový, klasický, krep - měkký splývavý, s drobnou strukturou, šifon - neprůhledný, průsvitný, struktura mezi tylem a krepem, sienna - pevná se strukturou, pololesklá, satén - hladký, pevný, mikado - pevné, drobné proužky, žoržet - slabší a lehčí krep. Všechny jmenované struktury látek mohou být syntetické, hedvábné, kombinované nebo bavlněné (krajky).
Designovými trendy svatební módy jsou kombinace luxusních pergamenových a Chantilly krajek, výšivky - korálkové, off white, stříbrné, v pudrových odstínech, transparentní síťky v dekoltu, na rukávech a zádech, prostřihy a rozparky, tattoo krajky na tělovém tylu, odhalená záda, lodičkové výstřihy, výstřihy do pasu, dlouhé vlečky, úzká nebo padavá ramínka, živůtky a´la spodní prádlo či perforované lemy zdobené krystaly v průramcích, výstřizích a v pase. Barevnosti stále vévodí lomená bílá - off white, odstíny nude, světlé pastelové barvy - light pink, blush pink, light peach, light beige.
I v České republice by se měly postupně tzv. půjčovny svatebních šatů transformovat v celosvětově normální svatební a společenské obchody, tedy prodejny - bridal stores, neboť půjčování společenských oděvů je socialistickým přežitkem neumožňujícím opravdový rozvoj svatebního průmyslu a dehonestujícím oděvní a společenské tradice naší země.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:

Svatební šaty vybírejte u odborníků

Svatební šaty ze svatebního domu NUANCE vás potěší nejmodernějšími střihy a materiály, jsou luxusní a propracované. Na výběr jsou fazony pro všechny typy a velikosti postav. Nemusíte se obávat, svatební šaty z NUANCE nejsou jen na modelky a jsou profesionálně krejčovsky upravovány na vaši postavu. Zabrané, zvětšené či zkrácené šaty krásně obejmou vaše tělo a stanou se vaší součástí. Neškrtí, netáhnou, nepadají, nekrabatí se.
Pronovias specialista - svatební salon NUANCE nabízí, coby první český Pronovias Premium dealer, nejkrásnější svatební šaty od Atelier Pronovias, Pronovias a konkurenční Rosa Clará. Chcete-li být ve svatební den nepřekonatelná, svatební šaty ze Svatebního domu NUANCE jsou jasnou volbou. Nejnáročnější nevěsty ze všech koutů světa si svatební šaty samozřejmě především kupují.
Na výběr svatebních šatů je třeba se předem telefonicky objednat. Do svatebního domu NUANCE v Praze volejte +420 737 437 084 a do svatebního salonu v Českých Budějovicích +420 737 014 374.

Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2019 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz