Svatební šaty | str. 8

Ze základních střihů současných svatebních šatů jmenujme sirénu, princess, empír, áčko a korzet s širokou sukní. Správně zvolená nevěstu vystihující fazona kvalitních svatebních šatů patří k moderní svatbě.
Nejpoužívanějšími materiály svatebních šatů jsou dle způsobu vazby krajka - Chantilly, guipure, francouzská, dupion - vlákna, uzlíčky, šantung - žilky, tyl - transparentní síť, krep - měkký splývavý, s drobnou strukturou, šifon - neprůhledný, průsvitný, struktura mezi tylem a krepem, piké - pevné čtverečky, žakár - tenčí piké, otoman - pevné proužkování, satén - hladký, pevná jednolitá vazba, mikado - drobné pevné proužky, žoržet - slabší a lehčí krep, gáza - volně tkaná tenká mřížka, variace šifonu. Všechny jmenované struktury látek mohou být syntetické, hedvábné, kombinované nebo bavlněné (krajky).
Designovými trendy svatební módy jsou kombinace luxusních pergamenových a Chantilly krajek, bohaté výšivky zdobené aplikacemi, transparentní síťky v dekoltu, na rukávech a zádech, prostřihy a rozparky, tattoo krajky na tělovém tylu, odhalená záda, odhalený pupík, lodičkové výstřihy, výstřihy do pasu, dvoubarevné knoflíčky, velké květinové 3d vzory, přessukně, závojové vlečky přímo ze zadních výstřihů, úzká nebo padavá ramínka, košilové živůtky, živůtky a´la spodní prádlo či perforované lemy zdobené krystaly v průramcích, výstřizích a v pase. Movité nevěsty žádají zakoupené svatební a společenské modely haute couture od Atelier Pronovias zdobit místo sklíček swarovski drahokamy a pozlacenými výšivkami. Barevnosti stále vévodí lomená bílá, přirozený teplý odstín do béžova, a slonová kost.
I v České republice by se měly postupně tzv. půjčovny svatebních šatů transformovat v celosvětově normální svatební a společenské obchody, tedy prodejny - bridal stores, neboť půjčování společenských oděvů je socialistickým přežitkem neumožňujícím opravdový rozvoj svatebního průmyslu a dehonestujícím oděvní a společenské tradice naší země.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:

Svatební šaty vybírejte u odborníků

Svatební šaty ze svatebního domu NUANCE vás potěší nejmodernějšími střihy a materiály, jsou luxusní a propracované. Na výběr jsou fazony pro všechny typy a velikosti postav. Nemusíte se obávat, svatební šaty z NUANCE nejsou jen na modelky a jsou profesionálně krejčovsky upravovány na vaši postavu. Zabrané, zvětšené či zkrácené šaty krásně obejmou vaše tělo a stanou se vaší součástí. Neškrtí, netáhnou, nepadají, nekrabatí se.
Pronovias specialista - svatební salon NUANCE nabízí, coby první český Pronovias Premium dealer, nejkrásnější svatební šaty od Atelier Pronovias, Pronovias a konkurenční Rosa Clará. Chcete-li být ve svatební den nepřekonatelná, svatební šaty ze Svatebního domu NUANCE jsou jasnou volbou. Nejnáročnější nevěsty ze všech koutů světa si svatební šaty samozřejmě především kupují.
Na výběr svatebních šatů je třeba se předem telefonicky objednat. Do svatebního domu NUANCE v Praze volejte +420 737 437 084 a do svatebního salonu v Českých Budějovicích +420 737 014 374.

Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2019 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz