Svatební šaty

Ze základních střihů současných svatebních šatů jmenujme mořskou pannu, princes, empír, áčko a boho. Správně zvolený nevěstu vystihující střih kvalitních svatebních šatů patří k moderní svatbě.
Nejpoužívanějšími materiály svatebních šatů jsou krajky, dupion, šantung, tyl, krep, šifon, piké, žakár, otoman, satén, hedvábí a mikado.
Designovými trendy svatební módy jsou luxusní krajky, transparentní síťky v dekoltu, na rukávech a zádech, tattoo krajky na tělovém jemném tylu, odhalená záda, odhalený pupík, lodičkové výstřihy, výstřihy do pasu, dvoubarevné knoflíčky, závojové vlečky přímo ze zadních výstřihů, úzká ramínka a košilové živůtky. Movité nevěsty žádají zakoupené svatební a společenské modely haute couture například od Atelier Pronovias zdobit místo sklíček swarovski drahokamy či pozlacenými výšivkami. Barevnosti stále vévodí lomená bílá, přirozený teplý odstín do béžova, a slonová kost.
I v České republice by se měly postupně tzv. půjčovny svatebních šatů transformovat v celosvětově normální svatební a společenské obchody, tedy prodejny - bridal stores, neboť půjčování společenských oděvů je socialistickým přežitkem neumožňujícím opravdový rozvoj svatebního průmyslu a dehonestujícím oděvní a společenské tradice naší země.

Značka:
Kolekce:
Lokalita:
Určení:

Jaké svatební šaty vybrat

Svatební šaty ze svatebního domu NUANCE vás potěší kvalitními materiály i střihy, jsou moderní a propracované. Na výběr jsou střihy pro všechny typy a velikosti postav. Nemusíte se obávat, svatební šaty od nás nejsou pouze na modelky a jdou profesionálně krejčovsky upravit na postavu. Zabrané, zvětšené či zkrácené šaty krásně obejmou vaše tělo a stanou se vaší součástí. Neškrtí, netáhnou, nepadají, nekrabatí se.

Svatební salon NUANCE nabízí luxusní svatební šaty španělských značek Pronovias, Pepe Botella a Rosa Clará. Chcete-li být ve svatební den dokonalá, svatební šaty ze Svatebního domu NUANCE jsou jasnou volbou. Nejnáročnější nevěsty ze všech koutů světa si zde svatební šaty samozřejmě kupují.

Na výběr svatebních šatů je třeba se předem telefonicky objednat. Do svatebního domu NUANCE v Praze volejte +420 737 437 084 a do svatebního salonu v Českých Budějovicích +420 737 014 374.

Atelier Pronovias
Pronovias
Rosa Clará
Wilvorst

© 2005-2016 NUANCE svatební dům, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Fotografie © PRONOVIAS Barcelona. Webdesign netlogix.cz